Novinky

recenze

28.11.2016    

Dobrý den,
velké poděkování zaměstnancům D+J autobazaru za profesionální přístup, výbornou a rychlou spolupráci při nákupu auta. Všem dalším kupujícím vřele doporučuji tento autobazar, setkáte se s velmi milým přijetím a bezvadným servisem požadovaných služeb.
Přeji krásné a klidné Vánoce a ještě jednou děkuji.
Zdraví Sylva SedláčkováRecenze

26.08.2016    

Dobrý den.
Vážený pane Kocúre, jménem mého bratra, který si u Vás koupil auto Hyundai i 30 kombi bych Vám chtěla co nejsrdečněji poděkovat za férové jednání, které se dnes již tak nevidí. Vše co jste slíbil jste dodržel, doplatil za servis, poslal servisní knížku. Moc si toho vážíme a ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme hodně úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Mějte se hezky a přeji hodně spokojených zákazníků. Pokud bych věděla kam poslat velmi dobré hodnocení na Vᚠautobazar, napište mi na e-mail, rozhodně si to zasloužíte.
S přáním hezkého dne
Jana Černá
Michal Burša

Zdravím,chci Vám poděkovat za skvělý přístup a rychlé jednání.Kupovali jsme u Vás minulý týden tu i30-tku(bílou).Je to naprosto skvělé auto.Největší radost z ní měli naši dva synové (3a2 roky).V dnešní době podvodníků jste opravdu vyjímečný autobazar.Ještě jednou díky a snad zase někdy nashle.
Daniel Klein,Zlín.Zrekonstruováno

21.06.2016    

Nově jsme pro Vás zrekonstruovali zázemí naší provozovny, abyste se u nás cítili, co možná nejlépe. Na úvodní straně můžete zhlédnout video z naší přestavby, kterým Vás provede majitel Autokozmice Jiří Kocur.Spolupráce

20.06.2016    

Spolupracujeme s několika autosalony – KIA, HYUNDAI, MAZDA, SUZUKI, MITSUBISHI, CITROEN. Díky této kooperaci máme možnost PRO VÁS zajistit VELMI KVALITNÍ AUTOMOBILY (1. maj. ČR, servisované automobily…).

Pokud je pro Vás výhodnější financovat vůz prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám také spolupráci se společností ESSOX. Snažíme se vždy najít takovou alternativu, abyste odjížděli maximálně spokojeni.

Komplexnost našich služeb dotváří spolupráce se společností Generali, u které můžete uzavřít výhodné pojištění k Vašemu automobilu.

Na našich stránkách naleznete v sekci nabídka odkaz na aktuální naši nabídku automobilů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

za AutoKozmice

Jiří Kocur.